Livrare gratuită pentru comenzile cu o valoare de peste 200 lei.

Livrarea gratuită nu include expedierile cu volum mare.

Mai multe despre livrare
30 de zile pentru retur de la data livrării coletului. Verifică cum să efectuezi returul
Majoritatea produselor le expediem până la 48h.

Perioada de realizare a comenzilor poate varia în funcție de disponibilitatea produselor și a metodei de livrare alese.

Verifică informațiile detaliate
Nav switch

Introduceți un termen de căutare pentru a vedea sugestiile.

Gi pentru bărbați BJJ MANTO Ruinism negru MNG980_BLK_A1

Cod #2000034745

Nicio opinie

Mărime Tabel cu dimensiuni
Alege o opțiune...

Alege o opțiune

Tabel cu dimensiuni
    Economisești 58,00 RON 487,99 RON
    429,99 RON
    Suplimentar clubDiscountPercent reducere în Sportano Club
    • Calculăm timpul de livrare pentru tine Mai mult
    • Comenzile de peste 200 lei sunt livrate gratuit Mai mult
    • 30 de zile pentru retur Mai mult

    Expediere instantanee, în 48 de ore

    Mai multe informații despre livrare

    Gi pentru bărbați BJJ MANTO Ruinism pentru bărbați cu guler umplut cu spumă EVA.

    Vizualizează produse asemănătoare:

    Parametrii

    Model/cod produs Ruinism BJJ MNG980_BLK
    Scopul utilizării BJJ
    Culoare dominantă negru
    Marcă MANTO
    Țara de proveniență a mărcii Polonia
    Gen Bărbat
    Sezon Tot anul
    Material Bumbac, EVA
    Sport Sporturi de luptă
    Gi pentru bărbați BJJ MANTO Ruinism negru MNG980_BLK_A1 2

    Tabel cu dimensiuni

    Mai jos vei găsi informații, care te vor ajuta să alegi mărimea corespunzătoare pentru cumpărarea kimono-ului a mărcii Manto. Vei avea nevoie doar de un metru de croitor.

    MărimeA0A1A1LA2A2LA3A4
    Lățimea pantalonilor (cm)49525255555861
    Lungimea pantalonilor (cm)90949798101102106
    Lățimea pieptului (cm)55595960606365
    Lungimea trunchiului (cm)74778080828387
    Lungimea mânecii (cm)77828585889092
    Lățimea mânecii (cm)16161617171819

    Descrierea produsului

    Gi pentru BJJ MANTO Ruinism MANTO este un kimono confecționat din împletitură de perlă de 450 g/m2. Pantalonii sunt confecționați din bumbac 100%. Gulerul este umplut cu spumă EVA cu uscare rapidă. Kimonoul are cusături întărite, iar croiala adaptată asigură o mișcare confortabilă.

    Avantaje

    Libertatea mișcării
    Materialele de înaltă calitate folosite pentru a crea acest model de kimono garantează lejeritate și libertate totală de mișcare. Croiala lejeră permite o mișcare confortabilă, deoarece nu limitează sportivul în timpul activității.
    Material consolidat
    Pentru o durabilitate maximă, materialul a fost întărit în zonele cheie. Ca urmare, acest model de kimono se remarcă prin durabilitate și este mai puțin predispus la deteriorare și rupere în timpul mișcărilor dinamice.
    Gi pentru bărbați BJJ MANTO Ruinism negru MNG980_BLK_A1

    Guler

    Guler ranforsat umplut cu spumă EVA.

    Gi pentru bărbați BJJ MANTO Ruinism negru MNG980_BLK_A1

    Potrivire

    Un cordon la talie permite o potrivire mai bună.

    Opinii

    Opinii

    Încă nu există recenzii, fiți primul!

    Evaluează acest produs

    Gi pentru bărbați BJJ MANTO Ruinism negru MNG980_BLK_A1

    Gi pentru bărbați BJJ MANTO Ruinism negru MNG980_BLK_A1

    Evaluare generală
    Oferiți numărul comenzii, în cadrul căreia ați cumpărat acest produs pe Sportano.

    Cumpără împreună cu

    Cumpără împreună cu

    Manto One rucsac negru MNA861
    348,99 RON
    299,99 RON
    Alege o opțiune...

    Alege o opțiune

    • 62 l 348,99 RON 299,99 RON
    MANTO 2-in-1 Blackout sac de antrenament negru MNB008_BLK
    290,99 RON
    Alege o opțiune...

    Alege o opțiune

    • 62 l 290,99 RON
    Centura pentru jiu-jitsu brazilian MANTO BJJ Motto brown
    68,99 RON
    56,99 RON
    Alege o opțiune...

    Alege o opțiune

    • A1 Informează-mă
    • A2 68,99 RON 56,99 RON
    • A3 68,99 RON 56,99 RON
    • A4 68,99 RON 56,99 RON
    -14%
    Manto One rucsac negru MNA861
    348,99 RON
    299,99 RON
    Alege o opțiune...

    Alege o opțiune

    • 62 l 348,99 RON 299,99 RON
    MANTO 2-in-1 Blackout sac de antrenament negru MNB008_BLK
    290,99 RON
    Alege o opțiune...

    Alege o opțiune

    • 62 l 290,99 RON
    -17%
    Centura pentru jiu-jitsu brazilian MANTO BJJ Motto brown
    68,99 RON
    56,99 RON
    Alege o opțiune...

    Alege o opțiune

    • A1 Informează-mă
    • A2 68,99 RON 56,99 RON
    • A3 68,99 RON 56,99 RON
    • A4 68,99 RON 56,99 RON