Bețe de mers FIZAN Race Carbon Nordic, galben, S20 CA02
-
- Calculăm timpul de livrare pentru tine Mai mult
- Comenzile de peste 200 lei sunt livrate gratuit Mai mult
- 30 de zile pentru retur Mai mult
Expediere instantanee, în 48 de ore
Mai multe informații despre livrareBețele de mers nordic Fizan Race Carbon sunt ultraușoare, durabile și reglabile din fibră de carbon pentru confort și stabilitate.
Vizualizează produse asemănătoare:
Parametrii
![Bețe de mers FIZAN Race Carbon Nordic, galben, S20 CA02 2](https://sportano.ro/img/5c06e5cc417e494d49cecc1c7a999f9a/8/0/8056420782769_21-jpg/be-e-de-mers-fizan-race-carbon-nordic-galben-s20-ca02-322446.jpg)
Descrierea produsului
Avantaje
![Bețe de mers FIZAN Race Carbon Nordic, galben, S20 CA02](https://sportano.ro/img/0031cbfbd876c60ebf2e96b852e93129/2/0/2000001373_2-jpg/be-e-de-mers-fizan-race-carbon-nordic-galben-s20-ca02-0-500.jpg)
Sfat
Vârful din carbură de rasă N35 garantează o utilizare de lungă durată și o aderență optimă pe diferite tipuri de sol, oferind o mai mare siguranță și siguranță a pașilor în timpul drumețiilor.
![Bețe de mers FIZAN Race Carbon Nordic, galben, S20 CA02](https://sportano.ro/img/0031cbfbd876c60ebf2e96b852e93129/2/0/2000001373_1-jpg/be-e-de-mers-fizan-race-carbon-nordic-galben-s20-ca02-0-500.jpg)
Mâner
Mânerul inovator Nw grip + FR3 Air a fost proiectat având în vedere confortul utilizatorului. Forma și materialul său ergonomic asigură o prindere sigură și o amortizare excelentă a vibrațiilor, ceea ce se traduce prin mai puțin stres asupra mâinii și articulațiilor.
Opinii (5)
Foarte recomandat!
Super produs, foarte ușor și robust!
Excelent
Folosesc bețe Frizan Race de 11 ani.Chiar ieri am primit altele noi de ziua mea de la colegii de serviciu.Pentru că mi-am dorit.Numai că pe cele vechi le-am uzat după 11 ani și nu știu de unde să le iau.M-aș bucura de un sfat.
Sunt mulțumit
Carbon și nepliabilă - exact ceea ce căutam. Vă mulțumesc pentru ajutor
Foarte recomandat!
Grozav, ușor și durabil.
ușor, durabil
Una dintre cele mai scumpe, dar nu mă plâng. Nu simți deloc că le ții în mână, sunt ușoare ca o pană ;p
Evaluează acest produs
![Bețe de mers FIZAN Race Carbon Nordic, galben, S20 CA02](https://sportano.ro/img/09aabda9c6e55d638d1fb78c9c75c889/8/0/8056420782769_20-jpg/be-e-de-mers-fizan-race-carbon-nordic-galben-s20-ca02-0-140.jpg)