• Livrare gratuită
  • 30 de zile pentru retur
  • Expediere în 48 h
Nav switch

Schiuri de coborâre Rossignol EXPERIENCE 80 CA+XP11, maro, RRKFS05

Cod #2000001047

Rossignol
Mărime Tabel cu dimensiuni
Alegeți o opțiune...

Alegeți o opțiune

Tabel cu dimensiuni
    Economisești 556,00 RON 2.665,99 RON
    2.109,99 RON
    • Expediere instantanee în 48 de ore Mai mult
    • Comenzile de peste 150 lei sunt livrate gratuit Mai mult
    • 30 de zile pentru retur Mai mult

    Expediere instantanee, în 48 de ore

    Mai multe informații despre livrare

    Livrare gratuită pentru comenzile cu valoare mai mare de 150 RON

    0 RON- Serviciul de curierat Fan Courier

    Mai multe informații despre livrare

    Puteți returna produsele în 30 de zile

    Mai multe informații despre retururi

    Cumpără un set

    Cumpără în set

    Cască Rossignol FIT VISOR IMPACTS RKKH202
    1.055,99 RON
    877,99 RON
    55-59 cm (M-L) S2 59-61 cm (L-XL) S2

    2

    Alegeți o opțiune

    • 55-59 cm (M-L) S2 1.055,99 RON 877,99 RON
    • 59-61 cm (L-XL) S2 1.055,99 RON 877,99 RON

    Ochelari de schi Rossignol Ace HP gri-galben RKIG204_0_TU
    332,99 RON
    221,99 RON
    OS

    1

    Alegeți o opțiune

    • OS 332,99 RON 221,99 RON

    Bețe de schi Rossignol TACTIC, gri, RDI2010
    166,99 RON
    143,99 RON
    115 cm 120 cm 125 cm 130 cm 135 cm

    5

    Alegeți o opțiune

    • 115 cm 166,99 RON 143,99 RON
    • 120 cm 166,99 RON 143,99 RON
    • 125 cm 166,99 RON 143,99 RON
    • 130 cm 166,99 RON 143,99 RON
    • 135 cm 166,99 RON 143,99 RON

    Rossignol Tactic sac de schi negru RKLB201
    332,99 RON
    277,99 RON
    140-180 cm

    1

    Alegeți o opțiune

    • 60-210 cm Vreau să fiu notificat
    • 140-180 cm 332,99 RON 277,99 RON

    Sportano cască de protecție negru SP40064
    55,99 RON
    OS

    1

    Alegeți o opțiune

    • OS 55,99 RON

    Rossignol Tactic geantă pentru bocanci de schi negru RKLB203
    277,99 RON
    OS

    1

    Alegeți o opțiune

    • OS 277,99 RON

    Schiuri de coborâre Rossignol EXPERIENCE 80 CA+XP11, maro, RRKFS05

    Specificații și caracteristici

    Construcție CAP
    Marcă Rossignol
    Țara de proveniență a mărcii Franța
    Gen Bărbat, Femeie
    Set cu legături Da
    Scopul utilizării All mountain
    Culoare dominantă Maro
    Sezon Toamnă/Iarnă
    Legături (scală DIN) 3,5-11
    Colecție Iarnă 2021
    Miez schi Din lemn
    Greutate Para 3.2 kg (158 cm)
    Nivel de experiență avansat
    Model/cod produs EXPERIENCE 80 CA+XP11 RRKFS05
    Legături XPRESS 11
    Balansoar Da
    Sidecut 125/80/113 mm (158 cm)
    Tehnologii GripWalk
    Sport Schi
    Schiuri de coborâre Rossignol EXPERIENCE 80 CA+XP11, maro, RRKFS05 2

    Tehnologii folosite

    Tabel cu dimensiuni

    Mărime142150158166174182
    Vârful schiului (mm)125125125125125125
    Centrul schiurilor (mm)808080808080
    Călcâiul schiului (mm)113113113113113113
    Raza de întoarcere (m)101113141618
    Greutate perechii de schiuri (kg)2,93,13,23,43,53,6

    Recenzii

    Recenzii

    Încă nu există recenzii, fiți primul!

    Evaluează acest produs

    Schiuri de coborâre Rossignol EXPERIENCE 80 CA+XP11, maro, RRKFS05

    Schiuri de coborâre Rossignol EXPERIENCE 80 CA+XP11, maro, RRKFS05

    Evaluare generală