Pantaloni de schi pentru femei La Sportiva Karma albastru M26635635
-
- Calculăm timpul de livrare pentru tine Mai mult
- Comenzile de peste 200 lei sunt livrate gratuit Mai mult
- 30 de zile pentru retur Mai mult
Expediere instantanee, în 48 de ore
Mai multe informații despre livrarePantalonii pentru femei La Sportiva Karma, cu picioare ranforsate și buzunare cu fermoar, te vor menține confortabilă și confortabilă în raidurile tale de iarnă.
Vizualizează produse asemănătoare:
Parametrii
Tabel cu dimensiuni
Mai jos vei găsi informații, care te vor ajuta să alegi mărimea corespunzătoare pentru cumpărarea pantalonilor pentru femei a mărcii La Sportiva. Vei avea nevoie doar de un metru de croitor.
Mărime | XS | S | M | L | XL |
Circumferința șoldului (cm) | 95-98 | 99-102 | 103-106 | 107-110 | 111-114 |
Circumferința taliei (cm) | 63-66 | 67-70 | 71-74 | 75-78 | 79-82 |
Înălțime (cm) | 161-164 | 165-168 | 169-172 | 173-175 | 176-178 |
Descrierea produsului
Pantalonii de parașutism pentru femei La Sportiva Karma sunt ideali pentru femeile active pasionate de sporturi de iarnă. Ținuta croită și materialele flexibile garantează libertatea de mișcare și protecția necesară împotriva vântului și a frigului.
Pantalonii La Sportiva Karma dispun de două straturi - Mid Layer și Thermal Layer, care asigură o izolație termică suplimentară și ajută la îndepărtarea umezelii de pe piele datorită caracterului lor respirabil. Utilizatoarele conștiincioase vor aprecia utilizarea de material reciclat pe partea din față a pantalonilor. Elementele reflectorizante îmbunătățesc vizibilitatea în condiții dificile.
Avantaje
Jambiere
Tivul îngust al piciorului se adaptează perfect la cizmele de schi. Extremitatea piciorului întărită și reglabilă crește durabilitatea pantalonilor.
Potrivire
O talie moale reglabilă și bucle pentru hamuri asigură o potrivire confortabilă și o fixare confortabilă.
Buzunare
Fermoarele practice permit accesul liber la cele două buzunare din față și la buzunarul lateral cu fermoar.
Opinii
Încă nu există recenzii, fiți primul!