Sanie Prosperplast SEA LION, albastru, ISBLION-3005U
-
- Calculăm timpul de livrare pentru tine Mai mult
- Comenzile de peste 200 lei sunt livrate gratuit Mai mult
- 30 de zile pentru retur Mai mult
Expediere instantanee, în 48 de ore
Mai multe informații despre livrareSăniuța Prosperplast Sea Lion este combinația perfectă de durabilitate, funcționalitate și siguranță, ideală pentru copiii care iubesc nebunia iernii.
Vizualizează produse asemănătoare:
Parametrii
![Sanie Prosperplast SEA LION, albastru, ISBLION-3005U 2](https://sportano.ro/img/5c06e5cc417e494d49cecc1c7a999f9a/5/9/5905197190129_21-jpg/sanie-prosperplast-sea-lion-albastru-isblion-3005u-275960.jpg)
Descrierea produsului
Sank și Prosperplast Sea Lion, realizate din material PVC robust , se remarcă prin rezistența lor excepțională la condițiile aspre de iarnă.
Acest polimer durabil asigură faptul că sunt rezistente nu numai la temperaturi scăzute, ci și la alte medii dure de iarnă, cum ar fi umiditatea, zăpada și gheața. Decupajele unice din scaunul săniuței nu numai că facilitează transportul , dar permit, de asemenea, ca săniuța să fie prinsă și transportată confortabil cu o singură mână. Această soluție practică este deosebit de utilă în special atunci când copiii doresc să deplaseze singuri sania.
Avantaje
![Sanie Prosperplast SEA LION, albastru, ISBLION-3005U](https://sportano.ro/img/0031cbfbd876c60ebf2e96b852e93129/2/0/2000004724_1-jpg/sanie-prosperplast-sea-lion-albastru-isblion-3005u-0-500.jpg)
Șine pentru un control mai bun
De asemenea, sania este echipată cu șine, care joacă un rol esențial în îmbunătățirea controlului și a stabilității pe pârtii. Aceste șine robuste sporesc siguranța călătoriei, oferind o aderență și o direcție mai bună pe pantele înzăpezite.
![Sanie Prosperplast SEA LION, albastru, ISBLION-3005U](https://sportano.ro/img/0031cbfbd876c60ebf2e96b852e93129/2/0/2000004724_2-jpg/sanie-prosperplast-sea-lion-albastru-isblion-3005u-0-500.jpg)
Capacitate mare de încărcare
Această sanie este proiectată pentru utilizatori cu o greutate de până la 50 kg, ceea ce o face ideală pentru majoritatea copiilor de vârstă preșcolară și școlară mică.
![Sanie Prosperplast SEA LION, albastru, ISBLION-3005U](https://sportano.ro/img/0031cbfbd876c60ebf2e96b852e93129/2/0/2000004724_3-jpg/sanie-prosperplast-sea-lion-albastru-isblion-3005u-0-500.jpg)
Cablu practic
Sania este echipată cu o frânghie funcțională, ceea ce o face semnificativ mai ușor de utilizat. Datorită acestei frânghii, copiii pot trage singuri sania pe deal, ceea ce nu numai că le sporește independența, ci și facilitează deplasarea pe pârtie.
![Sanie Prosperplast SEA LION, albastru, ISBLION-3005U](https://sportano.ro/media/catalog/product/A/T/ATV7ZiKy6gQ.jpg)
Opinii (3)
Recomand
Săniuțe la un preț foarte cool
Despre
Toate ok, arată decent, vom vedea cum se comportă.
Simpatic
Mai ușoare decât toboganele din lemn, dar destul de rezistente și stabile
Evaluează acest produs
![Sanie Prosperplast SEA LION, albastru, ISBLION-3005U](https://sportano.ro/img/09aabda9c6e55d638d1fb78c9c75c889/5/9/5905197190129_20-jpg/sanie-prosperplast-sea-lion-albastru-isblion-3005u-0-140.jpg)