Schi alpin pentru femei Völkl Flair 75 + vMotion 11 ALU GW negru/coral
Servicii de atelier
Servicii de atelier
-
- Verifică servicii de atelier pentru acest produs
- Calculăm timpul de livrare pentru tine Mai mult
- Comenzile de peste 200 lei sunt livrate gratuit Mai mult
- 30 de zile pentru retur Mai mult
Expediere instantanee, în 48 de ore
Mai multe informații despre livrareDescoperă o nouă calitate a schiului cu Völkl Flair 75, un schi alpin unic creat special pentru femeile care apreciază lejeritatea și precizia pe pârtii.
Vizualizează produse asemănătoare:
Parametrii
![Schi alpin pentru femei Völkl Flair 75 + vMotion 11 ALU GW negru/coral 2](https://sportano.ro/img/5c06e5cc417e494d49cecc1c7a999f9a/8/2/821264762912_21-jpg/schi-alpin-pentru-femei-volkl-flair-75-vmotion-11-alu-gw-negru-coral-858870.jpg)
Tabel cu dimensiuni
Mai jos vei găsi informații, care te vor ajuta să alegi mărimea corespunzătoare pentru cumpărarea schiurilor Flair 75 a mărcii Völkl. Vei avea nevoie doar de un metru de croitor.
Mărime | 147 | 154 | 161 |
Sidecut | 126_75_105 | 126_75_105 | 126_75_105 |
Rază (m) | 11.3 | 12.2 | 13.5 |
Descrierea produsului
Schiul de coborâre pentru femei Völkl Flair 75 + legăturile vMotion 11 ALU GW este mai mult decât un simplu schi; este o combinație de tehnologie modernă și design care face ca fiecare zi pe pârtie să fie o experiență de neuitat. Völkl Flair 75 este alegerea ideală pentru doamnele și domnișoarele care caută un schi All Mountain care se comportă bine atât pe pârtie, cât și în afara ei.
Construcția Full Sidewall împreună cu miezul din lemn garantează o stabilitate și o netezime de neegalat, indiferent de condițiile de pe pârtii. Aceste schiuri absorb perfect vibrațiile, ceea ce este deosebit de important la viteze mai mari și pe zăpadă mai dură. Se remarcă în mod special profilurile Tip Rocker și Tail Rocker, care permit viraje ușoare și intuitive. Acest lucru înseamnă că și schiorii ambițioși se vor putea bucura de fiecare coborâre, făcând viraje cu un efort minim. Indiferent de nivelul de îndemânare, de la începători ambițioși la schiori avansați, Flair 75 oferă suport pentru a vă ajuta să progresați mai departe. Talpa durabilă P-Tex 2100 îmbunătățește și mai mult calitatea și durabilitatea schiului, asigurând performanță pentru ani de zile.
Avantaje
![Schi alpin pentru femei Völkl Flair 75 + vMotion 11 ALU GW negru/coral](https://sportano.ro/img/0031cbfbd876c60ebf2e96b852e93129/2/0/2000071603_2-jpg/schi-alpin-pentru-femei-volkl-flair-75-vmotion-11-alu-gw-negru-coral-0-500.jpg)
Set cu legături
Un alt punct de atracție este sistemul de prindere vMotion 11 ALU GW, care este compatibil cu sistemul GripWalk. Această soluție asigură nu numai siguranța, ci și confortul și ușurința în utilizare, ceea ce este crucial în timpul zilelor lungi pe pârtii.
![Schi alpin pentru femei Völkl Flair 75 + vMotion 11 ALU GW negru/coral](https://sportano.ro/img/0031cbfbd876c60ebf2e96b852e93129/2/0/2000071603_1-jpg/schi-alpin-pentru-femei-volkl-flair-75-vmotion-11-alu-gw-negru-coral-0-500.jpg)
Design universal
Schiul Völkl Flair 75 se caracterizează prin dimensiunile sale unice (126-75-105), care sunt perfect echilibrate pentru o manevrabilitate și un control optimi. Această specificație face ca schiul să fie versatil, făcându-i față perfect într-o gamă largă de condiții de zăpadă, oferind atât stabilitate, cât și manevrabilitate ușoară.
Tehnologii
Opinii
Încă nu există recenzii, fiți primul!
Evaluează acest produs
![Schi alpin pentru femei Völkl Flair 75 + vMotion 11 ALU GW negru/coral](https://sportano.ro/img/09aabda9c6e55d638d1fb78c9c75c889/8/2/821264762912_20-jpg/schi-alpin-pentru-femei-volkl-flair-75-vmotion-11-alu-gw-negru-coral-0-140.jpg)
Schi alpin pentru femei Völkl Flair 75 + vMotion 11 ALU GW negru/coral
Servicii de atelier
Alege serviciul specialiștilor noștri și pregătește-ți echipamentul de drum.
Cumpărarea schiurilor noi este doar primul pas către aventurile pe pârtii. Înainte de prima cursă, este esențial să faci o serie de operațiuni de service de bază pentru a-ți asigura siguranța și confortul. Pentru a evita problemele pe pârtii și pentru a te asigura că schiurile tale funcționează la cel mai înalt nivel, este recomandat să profiți de o revizie profesională. Oferim pachete adaptate la nevoile individuale ale fiecărui schior, care includ o pregătire completă a echipamentului.
![Serviciul Ready to ski](https://sportano.ro/media/wysiwyg/ecommerce/content/additional_services/ready_to_ski.jpg)
Serviciul Ready to ski
1,00 RON
Te rugăm să reții: "Ready to Ski" exclude posibilitatea de a returna produsul. Toate serviciile sunt contra cost și opționale. Clientul poate alege un serviciu pentru fiecare produs cumpărat.
Pachetul Ready to Ski include:
- Montarea profesională a legăturilor.